به گزارش دفتر فرهنگ دانشکده سما تهرانسر مراسم افتتاحیه بیست و چهارمین دوره مسابقات استانی  قرآن در سما ویژه اساتید،کارکنان و دانشجویان در مورخ 3 دی ماه 97  با حضور دکتر شیخی معاونت سما استان، مهندس وفاپور رئیس آموزشکده سما تهرانسر و   سایر روسای آموزشکده ها با قرائت قرآن توسط جناب آقای میلاد نظری از دانشجویان آموزشکده سما تهرانسر و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران در آموزشکده سما تهرانسر برگزار شد و این مسابقات همراه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.


دکتر شیخی در این مراسم اینگونه برنامه های قرآنی را بدون اغراق یکی از مهمترین برنامه های سما دانست و گفت: شرکت کنندگان  می‌توانند با بهره‌گیری از منویات قرآن کتاب آسمانی، دستوارت زندگی خود را دریافت کنند و به تک تک آنها غبطه می خورم که بر بال ملائک که سنگفرش قاریان قرآن است قدم می گذارند.

در ادامه مهندس وفاپور ، رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهرانسر بیان داشت افتخار میزبانی این دوره از مسابقات قرآن را در آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهرانسر داریم و طبق بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری مدظله العالی باید در کنار قرائت قرآن کریم در آیات تدبر نمود و رهنمودهای قرآن را سرلوحه زندگی خود قرار داد تا سعادتمند شد.

ضمناً در مراسم افتتاحیه مسابقات از اجرای مجری توانمند شبکه افق جناب آقای حسینی و  تواشیح واناشید توسط گروه نوجوانان وصال یار برگزار گردید.

گفتنی است مسابقات به تفکیک جنسیت در هر سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان در رشته های تحقیق، ترتیل و حفظ و ترجمه برگزار گردید و نفرات برگزیده همراه با کارنامه مسابقات به شرکت کنندگان اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج لطفا اینجا کلیک فرمائید